Локација

РРЦ е лоциран во општина Шуто Оризари.    

ул. Виетнамска бр.9

1000 Скопје

Р. Македонија

тел: +389 2 2602 083

емаил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

  Здружение на граѓани 
  за подршка на маргинализирани групи
  “Ромски Ресурсен Центар“ - Скопје
  «Локација»
  «Контакт»
Почетна           
За РРЦ            
Услуги            
Програми         
 Активност          
Соработка         
Мултимедија      

      Следете не на: